Andělské karty  

Něco o kartách

Andělské karty

jsou určeny ke zprostředkování kontaktu se svými anděly. Andělské karty mohou pomoci zodpovědět některé otázky o práci, lásce a vztazích, rodině a duševním rozvoji a sebezdokonalování. Je třeba se uvolnit a plně se při výkladu soustředit na anděly, které vás provází životem. Možná právě ony vám pomohou vyřešit některé z otázek nebo vám ukážou správný směr.

Pokračujte ve čtení
 
 
Sedmové karty  

Něco o kartách

Sedmové karty

Výklad ze sedmových karet není narozdíl od tarotových tak jednoznačný. Možná jste si všimli,že každá kartářka má tak trochu svůj styl a významy jednotlivých karet se u nich liší. Není totiž ani tak důležité,co který obrázek znázorňuje,ale co v něm kartářka pomocí vnitřního hlasu cítí. Výklad karet nelze jen tak naučit,je třeba se takzvaně s kartami sžívat,naučit se vnímat energii,která nimi prochází a vnímat sdělení karet.

Pokračujte ve čtení
 
 
Cikánské karty  

Něco o kartách   NOVINKA!

Cikánské karty

Historie těchto vykládacích karet není podobně jako u tarotu příliš známá. Konkrétnější stopy se objevují od 13.stol., ale karty dozajista vznikly už dříve. Spekuluje se o jejich příbuznosti s kartami hracími nebo tarotovými, ale jejich současná struktura a podstata je dosti odlišná. Na kartě bývá obrázek, který zobrazuje buď nějakou osobu, popř. její pocity či stav nebo životní situaci, akci, děj nebo důležitou životí oblast.

Pokračujte ve čtení