Karma  

Osud

Karma

Karma je obecně osnova učení, které Horní části dávají nižším. Jen minerál a Absolutno ji nemají. Přišli jsme sem za určitým účelem z božských výšin, prožít celé Stvoření, protože neprojevený Bůh vlastně neexistuje. Karma je vlastně naše cesta od minerálu až k Bohu, řízená zákony této dokonalé, nekonečně složité počítačové hry. Božské je zcela odlišné od ega.

Pokračujte ve čtení
 
 
Pocity  

Osud

Pocity

Uvědomujete si, jak ohromnou a dosud málo prozkoumanou roli v našem životě hrají pocity? Vždyť nakonec děláme vše jen pro ně! Hledáme je v sexu, práci i v všemožné lidské činnosti. Na druhé straně deprese může dovést člověka k sebevraždě. Z agrese vznikají nenávisti, závisti, vraždy i války. Touha mít lepší pocit vede k snaze vyniknout majetkem či postavením.

Pokračujte ve čtení
 
 
O sexu  

Osud

O sexu

Každou noc když spíte, sny přicházejí na mysl, buď si je zapamatujete či ne. Ve snech se představy z podvědomí stávají reálnými, a existují ve světě, kde se nám promítají. Ne všechny sny se nám z podvědomí vybaví hned. Některé se nám vlastně stanou v Astrální rovině. Jsme s nimi potom propojeni do fyzického těla pomocí stříbrné šňůry, díky které je nemožné, abychom se nevrátili do těla potom co se probudíme.

Pokračujte ve čtení
 
 
Realita  

Osud

Realita

Myslíme si, že žijeme v pevné hmotné realitě, ne ve virtuálním, jakýmsi matematicko-počítačovým 3D snu až do té doby, než..

Pokračujte ve čtení
 
 
Síla myšlenky  

Osud

Síla myšlenky

Představte si mlýnek, jaký si děti dělají na potoce, ale velmi malý: tři lopatky, zhotovené z nejtenčích špejlí nebo..

Pokračujte ve čtení
 
 
Splněná přání  

Osud

Splněná přání

Byl jednou jeden mladý muž. Jmenoval se Aladin. Byl chudý a žil s matkou v malé chatce. Nosil rozedrané šaty, protože na jídlo..

Pokračujte ve čtení