psychický útok  

Psychický útok

Důvody psychického útoku

Nejrozšířenější důvody pro psychické napadení jsou: chtivost, vilnost, pomsta, strach ze zrady. Z esoterického hlediska je sexuální spojení stejně éterické jako fyzické. V tom je tedy rozdíl mezi normálním spojením a sebeukájením (onanií). První harmonizuje, druhé vyčerpává a činí nervózním. Je možné, že někdo, kdo vymítí své astrální tělo, může hrát jistou roli při pohlavním spojení, ba i při posedlosti.

Pokračujte ve čtení
 
 
psychický útok  

Psychický útok

Důvody psychického útoku II

Okultisté vědí, že není příjemné dostat se do konfliktu s okultní společností, ve které se stali členy při ceremoniálním zasvěcení, a se kterou jsou spojeni přísahou. Je-li zlý duch zkušených okultistů nebezpečnou zbraní, pak ještě nebezpečnější zbraní je skupinový zlý duch, vytvořený z většího počtu zkušených duchů, zkoncentrovaný především na rituální stránku.

Pokračujte ve čtení
 
 
psychický útok  

Psychický útok

Metody obrany

Vždy je nutno posílit auru , vyčistit atmosféru jeho okolí a přerušit kontakt se silami, které poruchy způsobují. Ten, kdo se chce zbavit cizího magnetismu, by měl odejít na jiné místo, ale své věci by neměl brát sebou. Pokud to lze, měl by místo svého pobytu utajit. Víme ještě málo o jemných silách, které jsou základnou jak pro okultní útok, tak pro duchovní léčbu.

Pokračujte ve čtení